Nasz zespół

Dyrekcja

Michał Kicek
Dyrektor Salonu

Recepcja

Łucja Górska
Recepcja

tel.: 14 674 11 00
lucja.gorska@porscheinterauto.pl

Katarzyna Bartoszek
Recepcja

tel.: 14 674 11 00
katarzyna.bartoszek@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Osobowych

Oktawia Rutkowska
Kierownik Sprzedaży

tel.: 14 674 11 00
oktawia.rutkowska@porscheinterauto.pl

Paweł Witek
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 14 634 11 11
tel. kom.: 606 147 818
pawel.witek@porscheinterauto.pl

Agnieszka Kołodziej
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 14 634 11 15
tel. kom.: 694 002 017
agnieszka.kolodziej@porscheinterauto.pl

Michał Żydowski
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 14 634 11 13
tel. kom.: 606 147 827
michal.zydowski@porscheinterauto.pl

Patryk Czajkowski
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 14 674 11 00
tel. kom.: 538 890 848
patryk.czajkowski@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Użytkowych

Jaromir Kozioł
Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Użytkowych

tel.: 14 634 11 29
tel. kom.: 694 430 257
jaromir.koziol@porscheinterauto.pl

Tomasz Przeklasa
Asystent Sprzedaży

tel.: 14 634 11 64
tel. kom.: 662 132 706
tomasz.przeklasa@porscheinterauto.pl

Dariusz Knapik
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Użytkowych

tel.: 14 634 11 12
tel. kom.: 606 545 436
dariusz.knapik@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

Tomasz Urbanowicz
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 14 634 11 56
tel. kom.: 694 430 259
tomasz.urbanowicz@porscheinterauto.pl

Grzegorz Urbański
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 14 634 11 56
tel. kom.: 538 890 855
grzegorz.urbanski@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Floty

Aneta Zabiegaj-Kotyza
Kierownik Sprzedaży Flotowej

tel. kom.: 519 825 450
aneta.zabiegaj@porscheinterauto.pl

Łukasz Chmielowski
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel. kom.: 784 084 717
lukasz.chmielowski@porscheinterauto.pl

Dział Serwisu

Marcin Klimek
Kierownik Serwisu

tel.: 14 674 11 05
tel. kom.: 694430260
marcin.klimek@porscheinterauto.pl

Anna Marnik
Asystentka Serwisu

tel.: 14 674 11 05
anna.marnik@porscheinterauto.pl

Krzysztof Zając
Doradca Serwisowy

tel.: 14 674 11 05
krzysztof.zajac@porscheinterauto.pl

Bartłomiej Gawron
Doradca Serwisowy

tel.: 14 674 11 05
bartlomiej.gawron@porscheinterauto.pl

Dariusz Bajorek
Doradca Serwisowy

tel.: 14 674 11 05
dariusz.bajorek@porscheinterauto.pl

Waldemar Pabijan
Specjalista ds. Gwarancji

tel.: 14 674 11 05
tel. kom.: 694 430 258
waldemar.pabijan@porscheinterauto.pl

Dział Likwidacji Szkód

Agnieszka Kiełbasa
Asystentka Serwisu

tel.: 14 634 11 41
agnieszka.kielbasa@porscheinterauto.pl

Jordan Tracz

tel.: 14 634 11 42
tel. kom.: 694 430 261
jordan.tracz@porscheinterauto.pl

Dział Części i Akcesoriów

Krzysztof Małek
Kierownik Działu Części i Akcesoriów

tel.: 14 634 11 39
tel. kom.: 728 800 420
krzysztof.malek@porscheinterauto.pl

Wojciech Kiełbasa
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 14 634 11 35
wojciech.kielbasa@porscheinterauto.pl

Rafał Pochroń
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 14 634 11 36
rafal.pochron@porscheinterauto.pl

Mateusz Włodek
Specjalista ds. Sprzedaży Programu NORA

tel. kom.: 600 368 269
mateusz.wlodek@porscheinterauto.pl

Dział Ubezpieczeń

Angelika Tendera
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 14 634 11 27
tel. kom.: 664 767 538
angelika.tendera@porscheinterauto.pl

Marketing i PR

Jolanta Hałatek-Skiba
Specjalista ds. Marketingu

tel.: 12 363 19 65
jolanta.halatek-skiba@porscheinterauto.pl