Nowy Touareg

e-Golf

Wieloletnia przyjaźń Golfa z kierowcami zaowocowała rewolucyjną zmianą.

Czysto elektryczny napęd jest idealnym rozwiązaniem na krótszych odcinkach - na przykład w mieście. Ale to nie wszystko. Twoim Nowym e-Golfem będziesz mógł bez problemu pojechać także w dłuższą trasę. Jego zasięg wynosi aż 300 km (NEDC). Nowy e-Golf zwraca uwagę także dzięki swojej intuicyjnej obsłudze i oszczędnym silnikom.


Zapytaj o ofertę

Stylistyka i wyposażenie

Intrygująca stylistyka nowego e-Golfa spełnia wszystkie oczekiwania, jak przystało na model będący wyznacznikiem stylu. Dzięki bogatej ofercie opcjonalnych detali Twój Nowy e-Golf nabierze indywidualnego charakteru.

Elegance Atmosphere R-Line

Wygląd zewnętrzny.

Miło popatrzeć na tak niezwykły samochód. Zwłaszcza gdy jest Twój.

Każdy zauważy, że jedziesz niezwykłym Nowym e-Golfem. Linia e-Design z charakterystycznym dla niej kształtem reflektorów LED, niebieskimi elementami ozdobnymi i aerodynamicznymi dodatkami nadaje e-Golfowi niepowtarzalny styl.

Przestronne i komfortowe wnętrze.

Intuicyjna obsługa i futurystyczny wygląd.

W Twoim Nowym e-Golfie przyszłościowy jest nie tylko napęd. We wnętrzu samochodu zachwycą Cię elementy eleganckiego wystroju oraz przejrzysty sposób prezentowania informacji istotnych dla pojazdów elektrycznych

Pakiet stylistyczny Atmosphere
Pakiet stylistyczny R-Line

Solidnie zaprojektowane światła to wygoda i bezpieczeństwo.

Nowy e-Golf ma doświadczenie, więc wie jak oświetlić każdą drogę.

Oszczędność energii to podstawowa cecha Twojego Nowego e-Golfa. Dlatego wszystkie światła zostały wykonane w zaawansowanej technologii LED, gwarantującej optymalne oświetlenie i energooszczędność.

Koła.

Koła, które pomogą Ci zaoszczędzić energię.

16-calowe felgi aluminiowe Astana zostały zaprojektowane z myślą o poprawie właściwości aerodynamicznych i redukcji oporów toczenia, dzięki czemu Nowy e-Golf jest jeszcze bardziej przyjazny dla środowiska.

Pakiet stylistyczny Atmosphere

Skuteczność i oszczędność z Twoim Nowym e-Golfem.

Twój Nowy e-Golf stawia czoła wyzwaniom współczesności i spełnia stawiane przez nią wymagania. Mocny, prawie bezgłośny silnik elektryczny dba o imponujące przyspieszenie, umożliwiając jednocześnie oszczędną jazdę, a inteligentne sterowanie ładowaniem ułatwia ładowanie samochodu.

Dynamika i oszczędność w najnowocześniejszej formie: silnik Nowego e-Golfa.

Elektryczny układ napędowy.

Jazda samochodem z nowoczesnym silnikiem elektrycznym może sprawiać więcej frajdy, niż Ci się wydaje. Już od pierwszego obrotu silnik zapewnia maksymalny moment obrotowy, a dzięki jednopoziomowej przekładni przyspieszanie jest wyjątkowo płynne. Takie prowadzenie samochodu sprawi, że Nowy e-Golf zachwyci Cię nie tylko oszczędnością, ale też komfortem jazdy.

Wygląd zewnętrzny
Reflektory Matrix LED IQ. Light

Zasięg - teraz jeszcze większy dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii.

Obierz właściwy kierunek - bądź eko.

Twoim Nowym e-Golfem przejedziesz jednorazowo aż 300 km (NEDC). Odpowiedni profil jazdy sprawi, że samochód będzie niezwykle energooszczędny. Możesz wybrać również profil bardziej sportowy lub komfortowy.

Opcje ładowania.

Ładowanie Nowego e-Golfa jest tak proste, że będziesz zaskoczony.

Dzięki różnym możliwościom ładowania sam decydujesz, gdzie i jak zaopatrzyć Twojego Nowego e-Golfa w energię.

Pakiet Black Style
Reflektory Matrix LED IQ. Light

Nowy e-Golf teraz jest jeszcze bardziej ekologiczny.

Ogranicz emisję spalin, ale nie swoją mobilność.

Nowy e-Golf to samochód, który stawia czoła wyzwaniom współczesnego świata i spełnia wszystkie normy ochrony środowiska. Zatankuj zieloną energię i jedź daleko - bez emisji spalin.

Infotainment - nowy e-Golf zrozumie Cię bez słów.

Nowy e-Golf daje Ci wiele możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii w jeszcze bardziej intuicyjny i prosty sposób. Jego rewolucyjna funkcja sterowania gestem ułatwi każdą podróż.

Innovision
Touareg rozdzielczości

Asystenci kierowcy

Lata doświadczeń z kierowcami zaowocowały powstaniem inteligentnych systemów wspomagania kierowcy zapewniających większy komfort jazdy. Nowy e-Golf, teraz jeszcze bardziej intuicyjny, wspiera Cię w krytycznych sytuacjach lub pomaga ich uniknąć. Nawet jeśli obecność tych technologii odczuwać będziesz sporadycznie, dobrze wiedzieć, że Twój samochód zawsze jest gotów do pomocy.

Innovision
Touareg rozdzielczości

Komfort w Nowym e-Golfie to zwieńczenie od lat budowanej przyjaźni z kierowcami.

Rozgość się w Nowym e-Golfie. Dzięki jego niesamowicie intuicyjnej obsłudze, bogatemu wyposażeniu podstawowemu, i wielu wygodnym dodatkom będziesz cieszył się nim na nowo każdego dnia.

Komfortowe siedzenia - to w nich spędzisz większość czasu.

Usiądź wygodnie i odpręż się.

Przemyślany design siedzeń w Nowym e-Golfie nie tylko przyciąga wzrok, lecz także zapewnia najwyższy poziom komfortu. Wygodę foteli docenisz zwłaszcza podczas długich podróży.

Konfiguracja wnętrza
Reflektory Matrix LED IQ. Light

Active Info Display.

Nowy e-Golf pokaże Ci tylko te informacje, które chcesz zobaczyć. Nic nie umknie Twojej uwadze.

Analogowy obrotomierz to już przeszłość. Nowy e-Golf zastępuje tradycyjne, okrągłe zegary na wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości. Innowacyjny wielofunkcyjny wyświetlacz Active Info Display pokazuje informacje daleko wykraczające poza prędkość i poziom paliwa. I na tym polega dobra współpraca.

Wersje wyposażenia

Sprawdź jak bogato wyposażony może być Twój Nowy e-Golf:

 Touareg

e-Golf

Od 164 890 PLN

  • Reflektory LED ze światłami do jazdy dziennej LED
  • Klimatyzacja z regulacją automatyczną "Climatronic"
  • Komputer pokładowy "Premium" z kolorowym wyświetlaczem TFT - funkcja wyświetlania informacji z systemów asystujących, audio, nawigacji oraz telefonu
  • Możliwość wyboru ustawienia profilu jazdy na komfortowy, ekonomiczny i sportowy.
  • System nawigacji satelitarnej "Discover Pro"

Wypełnij formularz kontaktowy

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-304) przy ul. Połczyńskiej 118a, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń