Promocje serwisowe!

Planujesz urlop w zimie?
Skontroluj swój samochód i ciesz się spokojną podróżą na swój upragniony wypoczynek!

Zapraszamy:

  • PROMOCYJNY przegląd przed wyjazdem zimowym - tylko 99 zł!
  • KONTROLA AKUMULATORA - GRATIS!
  • W razie konieczności wymiany na nowy, zapewniamy promocyjne ceny oraz wymianę!
  • Zapraszamy na wyprzedaż zimowych akcesoriów!
  • Akcesoria poprawiają komfort użytkowania samochodu oraz zapewniają bezproblemową eksploatację auta i komfortową jazdę.

Ciesz się spokojną podróżą Volkswagenem w sezonie zimowym.
Wymień opony na zimowe i zdeponuj je w naszym HOTELU OPON za promocyjną cenę 50 zł!

Broszura promocyjna październik 2018 - styczeń 2019 (PDF; 6,24 MB)

Umów serwis online

Skontaktuj się
tel.: +48 14 634 11 00
lub
wypełnij formularz


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-304) przy ul. Połczyńskiej 118a, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń