Wymiana ogumienia
to tylko z pozoru prosta czynność

Zmieniasz opony na zimowe?

W Autoryzowanym Serwisie Volkswagena Porsche Tarnów przygotujemy Twój samochód do zimyyy. Przyjedź, zrelaksuj się i zobacz z jaką łatwością zmieniamy koła letnie na zimowe. Możesz je także u nas pozostawić i nie martwić się gdzie je dobrze przechować przez cały sezon! HOTEL OPON - to wygoda i bezpieczeństwo. Jeśli nie masz jeszcze wybranych kół zimowych to nic prostszego.
Odwiedź nas i poznaj bogatą ofertę kół zimowych do Twojego Volkswagena.

Wymiana opon z wyważeniem od 144 zł

Wymiana kół z wyważeniem od 72 zł

Hotel opon 50 zł*

*cena obowiązuje przy skorzystaniu z w/w usługi.

Broszura promocyjna październik 2018 - styczeń 2019 (PDF; 6,24 MB)

Zapytaj o ofertę dla Ciebie

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-304) przy ul. Połczyńskiej 118a, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń